»   TUNSER   |   Kurumsal
BİZLER TÜM ÇALIŞMALARINIZIN HER NOKTASINDA TEK BİR DUYGUYLA HAREKET EDİYORUZ.
İNSANA KARŞI HASSASİYETİMİZLE...


Gerçek istikrar adına yola çıkmış, bireysel başarıların kurumsal başarılara dönüşmesi inancıyla hareket eden, global seviyede bilgi ve teknoloji kullanılmasına inanan, teknoloji ve insan sağlığını en başa koyan, tüm tedarikçi ve müşterileriyle büyüyen bir yaklaşımı ilke edindik.

Projeksiyonunu sürekli gelişim, değişmez kalite yaklaşımı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti perspektifinden hareketle ortaya koyan markamızla, kurulduğumuz andan itibaren hep daha iyiyi hedefledik. Ortaya koyduğumuz bu kalite yaklaşımı sonucu geldiğimiz noktada, yaklaşık 70 kişilik profesyonel çalışanımız ile yılların verdiği tecrübeyi sizlere daha iyisini sunabilme adına kaliteli ürünlere dönüştürdük. Tunser Group 1982 yılında kurulmuştur. Tunser Group bir aile firmasıdır. Türkiye’nin faaliyet alanında lider firmasıdır. Şirket Yağmurlama Sulama Boru ve Ek Parçaları, Damla Sulama Borusu ve Ek Parçaları, Hidrolik Vanalar, Tarımsal Sulama Amaçlı Filtre çözümleri satış ve pazarlaması yapmaktadır.

Tunser Group aynı zamanda Anahtar Teslimi Damla Sulama Projeleri dizayn etmekte ve uygulamasını yapmaktadır. Her zaman kaliteli servis ve kaliteli ürün çeşitliliği ilkesi ile hareket etmiştir. Çiftçilere az su, az gübre ve daha az enerji ile daha sağlıklı ve verimli ürün almalarını hedeflemektedir.

Firmamız Türkiye’de ki pazar ihtiyacına ciddi oranda cevap verebilen, Türkiye’nin ve komşu ülkelerin gereksinimine bağlı olarak Kazakistan, Azarbeycan, Türkmenistan, Özbekistan olmak üzere Türki Cumhuriyetler; Rusya, Ukrayna, Makedonya ve Ortadoğu ülkeleri ile Afrika ülekelerine Türkiye’den ihracat geliştirmeyi amaçlamaktadır.
 
  BAŞKAN'IN MESAJI
Ürettiği ürünlerinde her bir parçayı dahi kalite kontrolden geçiren ve sizlerle buluşturmadan önce ürün kalitesini TUNSER garantisiyle sorgulayan firmamız, tüm bu yapısı gereği kaliteyi üretimin bir sonucu değil bir başlangıcı olarak görmekte ve bu anlayış çerçevesinde tüm üretim aşamalarına yön vermektedir.
 
 
Copyright © 2013 tunser.com.tr.
All Rights Reserved. Designed by POST.
  Yeşiloba Mh. Metal San. Sit. 46035 Sk. 34. Blok No: 4/C Seyhan / Adana / TÜRKİYE
  Tel : +90 322 394 36 55      Fax : +90 322 394 45 59     Mail : info@tunser.com.tr